http://joomlarulit.com/

 

Contentum BPM HD (iPad)

Aplikacja mobilna Contentum na iPada pozwala znacznie zaoszczędzić czas przy rozpatrywaniu nadchodzącego przepływu zadań. Aplikacja pobiera wszystkie nowe informacje na temat Contentum za pomocą jednego dużego pakietu i można już nie czekać na załadowanie stron - wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji są widoczne na ekranie.

W aplikacji Contentum na iPada dostępne są 3 sekcje:

  • Zadania wejściowe.
  • Kontrola (ciągłe monitorowanie i kontrola wykonania).
  • Taśma.

Najnowsza wersja Contentum na iPada może pracować z zadaniami na procesach biznesowych.

  1. System jest w stanie pracować z dynamicznymi formami. Trudność polega na tym, że formy zadań dla procesów biznesowych są konstruowane podczas tworzenia modelu procesu. Z góry nie wiadomo, jak będzie wyglądać i jaki zestaw danych będzie zawierał. Pozwala to na budowanie bardzo elastycznych rozwiązań. Teraz ta elastyczność jest również obsługiwana przez aplikację na iPada.
  2. System może pracować z łańcuchami zadań w trybie offline. Warianty wykonania zadań procesowych są również określone w modelowaniu procesu. A najczęściej proces ten jest budowany w taki sposób, że naciśnięcie przycisku prowadzi do uzyskania dostępu do następnego zadania. Teraz to zachowanie systemu jest obsługiwane w aplikacji na iPada.

Użytkownik Contentum na iPada może nie tylko wykonywać zadania w ramach procesów biznesowych, ale także inicjować procesy biznesowe.


Contentum BPM (iPhone)

Aplikacja mobilna Contentum BPM na iPhone'a pozwala „umieścić biuro w kieszeni”. W aplikacji są dostępne: lista zadań, kontrola zadań i taśma. Jest to zestaw funkcji Contentum BPM, wystarczający do sterowania operacyjnego. Aplikacja obsługuje wszystkie typy zadań do pracy z procesami i dokumentami elektronicznymi, może pracować w trybie on-line i off-line (bez łączenia się z siecią).


Contentum BPM (Android)

Aplikacja mobilna Contentum BPM dla Androida pozwala "umieścić biuro w kieszeni". W aplikacji są dostępne: lista zadań, kontrola zadań i taśma. Jest to zestaw funkcji Contentum BPM, wystarczający do sterowania operacyjnego. Aplikacja obsługuje wszystkie typy zadań do pracy z procesami i dokumentami elektronicznymi, może pracować w trybie on-line i off-line (bez łączenia się z siecią).


Contentum BPM KPI (iPad)

Pomagając w zarządzaniu produktywnością, Contentum KPI oferuje rozwiązanie dla użytkowników mobilnych, najlepszych menedżerów. Specjalna aplikacja, dostępna w App Store, implementuje niezbędne narzędzia w wygodnym formacie.

Aplikacja Contentum KPI dla iPAD nie podaje użytkownikowi bezużytecznych informacji, pokazuje tylko te, który są niezbędne do podejmowania operacyjnych decyzji.

Na stronie głównej można zobaczyć aktualne wartości wszystkich wskaźników wprowadzonych do systemu, a także wydajność wszystkich pracowników, dla których tworzone są matryce wydajności.

Łatwa nawigacja pozwala na pracę z tabletem bez utraty funkcjonalności.

Zastosowanie Contentum KPI dla iPAD zapisuje mechanizm kart indeksowych, pozwala natychmiast uzyskać szczegółowe informacje o aktualnej wartości, statystyki za określony okres, informacje o pracowniku, który za to odpowiada.

Aplikacja zawiera również w pełni funkcjonalne matryce wydajności pracowników.