http://joomlarulit.com/

CENTRUM KOMPETENCJI ECM to globalny zespół doświadczonych kierowników projektów, analityków, programistów, projektantów i ekspertów innych specjalności, którzy wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, generują pełen zakres usług w zakresie automatyzacji procesów biznesowych.

Usługi naszej firmy są interesujące dla całej europejskiej społeczności biznesowej. Wysoki poziom specjalistów firmy pozwala na realizację najbardziej złożonych projektów. Jakość naszych systemów i usług od ponad 10 lat została doceniona przez dużą liczbę klientów segmentu korporacyjnego, małych i średnich firm.

Przywiązujemy dużą wagę do jakości usług i usług serwisowych świadczonych naszym klientom. Ważne jest dla nas jakie emocje zostawiamy po sobie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był nie tylko zadowolony z naszej pracy, ale był również gotowy z pełnym przekonaniem polecić nas w przyszłości.

Wartości jako osiągnięcia w procesie naszej działalności:

  • Jesteśmy profesjonalnym zespołem, a nasza praca jest naszym ulubionym zajęciem, z którego czerpiemy prawdziwą przyjemność.
  • Mamy ogromne doświadczenie w automatyzacji procesów biznesowych w prawie wszystkich branżach.
  • Proponowany system ECM / BPM jest platformą do wdrażania rozwiązań o dowolnej złożoności.

Misja

Dążymy do tego, aby stać się wiodącym dostawcą wysokiej jakości oprogramowania i usług w zakresie analizy biznesowej i automatyzacji procesów biznesowych, zawsze być innowacyjną, kreatywną i do pewnego stopnia agresywną firmą, przy zachowaniu solidnych finansowych podstaw.

Zespół ECM center

Cel

Dążymy do zapewnienia pracownikom znacznych możliwości pracy i rozwoju, a także jako firma pomagamy zwiększyć rentowność inwestorów w naszej działalności. Przestrzegamy najwyższych standardów w realizacji interesów naszych konsumentów i naszych pracowników.

Zespół ECM center

Nasz zespół to zgrana drużyna wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych pracowników, którzy zapewniają wysoką jakość obsługi klienta.

Nasz zespół formował się na przestrzeni wielu lat i nadal jest uzupełniany o nowych specjalistów, jesteśmy naprawdę dumni z naszego zespołu.

Długoletnie doświadczenie pozwala nie tylko elastycznie wybierać rozwiązania dla firmy klienta, ale także z powodzeniem i na czas go wdrożyć.

  • Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy dobrze wykonują swoją pracę.
  • Naszym zadaniem jest sprawić, aby nasi klienci byli zadowoleni, a my jesteśmy gotowi dać wszystko, aby byli szczęśliwi.
  • Ciągle się rozwijamy dla wygody naszych klientów i partnerów.
  • Uważnie myslimy i analizujemy każdy szczegół naszej pracy, aby zaoferować klientowi to, co najlepsze.
  • Nasz zespół - to właściwy wybór.

KONSULTING

Korzystamy z praktyki prowadzenia doradztwa biznesowego, opartej na bogatym doświadczeniu realizowanych projektów

ZAUFANIE

Cenimy sobie zaufanie naszych klientów i traktujemy każdy projekt z maksymalną odpowiedzialnością

DOŚWIADCZENIE

Korzystamy z naszego doświadczenia i wiedzy, aby zapewnić wysoką jakość usług


ZESPÓŁ

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, a nasza praca jest naszym ulubionym zajęciem, z którego czerpiemy prawdziwą przyjemność

SYSTEMY

Oferujemy klientom tylko najlepsze systemy ECM/BPM


SZKOLENIE

Nasze korporacyjne centrum szkoleniowe zatrudnia wyłącznie certyfikowanych nauczycieli

WSPARCIE

Wspieramy naszych klientów przez całą dobę


ZASOBY

Zawsze możemy zapewnić zasoby dla dowolnej liczby projektów o dowolnej złożoności

Szczegółowe informacje na stronach internetowych firmy

 

ECM CENTER

GLOBAL